Girişim Fonu Yönetimi

Girişim fonu yönetimi danışmanlığı doğru yatırımlar ile güçlü bir portföy oluşturmanızı ve yönetmenizi sağlıyoruz.

Girişimlere yatırım yaparak yüksek kar elde etmek için fonunuzu kurdunuz. İyi girişimleri bularak güçlü bir portföy oluşturmak istiyorsunuz. Fakat binlerce girişim arasından en iyilerini araştırmak, bulmak, incelemek, seçmek ve anlaşmaları yapmak zorlu bir süreç. Ayrıca yatırım sonrasında girişimleri takip etmeniz, destek olmanız ve büyütmeniz gerekiyor. Bu zorlu yolculukta, tüm ihtiyaçlarınız ile biz ilgileniyoruz. Siz fonunuzun finansal süreçlerini takip ederken tüm operasyonlarını biz yönetiyoruz.

Tecrübeli ekibimiz ve geniş ağımız ile gelecek vaat eden girişimleri sizin için araştırıyor, buluyor, anlaşıyor ve yönetiyoruz. Tüm yatırım operasyonlarınızı sizin adınıza uçtan uca üstleniyor ve güçlü bir portföy oluşturarak en hızlı şekilde ölçeklenmesini sağlıyoruz.

Sizin adınıza her ay en az 500 girişimi inceliyor ve en az 50 tanesi ile yüz yüze görüşme yapıyoruz. İhtiyaçlarınıza göre yılda 20.000’den fazla girişim inceliyor, 1.000’den fazla yüz yüze görüşme yaparak yatırım için size sunuyoruz. Yatırım kararı aldığınızda tüm hukuki ve finansal süreçleri sizler için yönetiyoruz. Böylece ek maliyetlerden sizi kurtarıyoruz. Her yatırım adayı şirket için durum tespit analizi yaparak riskinizi azaltıyoruz. Ayrıca sizin adınıza pazarlık sürecini yönetiyoruz ve akıllı sermaye modelini öne çıkararak iskontolu yatırım yapmanızı veya daha fazla hisse almanızı sağlıyoruz.

İhtiyaç halinde, fonunuzun kurumsal kimlik çalışmasını yapıyor, dijital kanallarını oluşturuyor ve tüm iletişimi sizin adınıza yönetiyoruz. Yatırım yapılan girişimler ve yatırımcılarınız için dijital bir altyapı kuruyor, şirketlere dair tüm aktivitelerin yatırımcılar tarafından 7/24 her platformdan takip edilmesini sağlıyoruz.

Yatırım sonrasında tüm girişimleriniz için ayrı ayrı haftalık, aylık ve yıllık raporlar ile iş takibi yapıyor ve size bildiriyoruz. İhtiyaç halinde, girişimlerinizin tüm danışmanlık ve mentörlük hizmetlerini biz sunuyoruz. Bu sayede hem yatırımlarınızı kontrol etmenizi kolaylaştırıyor hem de portföyünüzün başarı oranını arttırıyoruz.

Fonunuza dair ihtiyacınız olan ne varsa uluslararası tecrübemiz ve geniş bağlantılarımız ile size profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Girişim fonu yönetimi danışmanlığı kapsamında sunduğumuz hizmetler:

  • Kriterlerinize uygun girişimlerin taranması, seçilmesi ve değerlendirilmesi
  • Seçilen girişimlerin teknik, finansal ve hukuki incelemelerinin yapılması
  • Seçilen girişimlerin yatırım komitesi için hazırlanması ve raporlanması
  • Yatırıma uygun girişimler için durum tespit analizi yapılması
  • Yatırım sırasındaki hukuki ve finansal süreçlerin takibi
  • Yatırımlarınız için hedef takibi ve gelişim izleme modeli oluşturulması
  • Yatırımlarınız için haftalık, aylık, yıllık takip ve raporlama
  • Bütçe-Gerçekleşen takibi, nakit akışı denetimi ve raporlama